AktualnościZobacz, ile razem osiągamy


Tworzymy dobre, pełne troski i przyjazne miejsce dla najmłodszych dzieci. Wspieramy rodziców, którzy podejmują się trudnego zadania łączenie obowiązków opiekuńczych z zawodowymi. Dzięki naszej pomocy, okresowi adaptacji i starannemu dopasowaniu czasu i zakresu opieki do potrzeb dziecka i rodzica pierwsze rozstania stają się łatwiejsze – dla Dziecka i dla Rodzica.

Jesteśmy cały czas do dyspozycji rodzica by odpowiadać na wszelkie wątpliwości i pytania, ale przede wszystkim jesteśmy po to by uważnie słuchać tego, co mówią nam rodzice. Każda rodzina jest odrębną, unikalną całością, o własnych, właściwych sobie rytuałach i podejściu do wychowania, dostosowanym do potrzeb i osobowości dziecka. Dbamy o to by w naszym żłobku zachować tę różnorodność, troszcząc się o indywidualność każdej naszej Pociechy.

Nasze żłobkowe Ciocie stają się ważną częścią świata dzieci. Dlatego nasza kadra to osoby wyjątkowe: otwarte, optymistyczne, ciepłe, troskliwe, a przede wszystkim pełne pasji w opiece nad dziećmi i wspierania ich rozwoju.

Każde dziecko ma indywidualne potrzeby, których zaspokojenie jest naszym priorytetem. Jednocześnie wspólną potrzebą wszystkich dzieci już od urodzenia, przez wczesne dzieciństwo, a także później jest nieskrępowana zabawa i odkrywanie świata w bezpiecznym i stymulującym środowisku. Dzieci uczą się bez przerwy obserwując, naśladując, próbując, słuchając i angażując się w różnorodne aktywności. W procesie tym ogromnie ważną rolę ogrywa dorosły opiekun i przewodnik. W naszym żłobku wszyscy stajemy na wysokości zadania – jesteśmy po to by zmienić pieluchę, nakarmić, przytulić ale także by pokazać jak fascynujące jest wszystko co nas otacza.

Dbamy o to by każde dziecko w naszej grupie czuło się szczęśliwe i radosne, a dzięki temu mogło w pełni rozwijać swój potencjał.

W żłobku Miś Joga realizujemy filozofię wychowania bez nagród i kar. Budujemy pełne szacunku i uważności relacje z dziećmi, dzięki czemu wzmacniamy poczucie bezpieczeństwa, tworząc warunki dla dobrego rozwoju emocjonalnego i nauki. Zapewniamy czas, przestrzeń i mnóstwo możliwości beztroskiej zabawy, aktywności badawczej i odkrywczej, czyli ulubionych zajęć naszych dzieci.

Nasze regularne zajęcia to: język angielski, sensoryka, metoda Dobrego Startu, muzyka, gimnastyka, plastyka, a przede wszystkim zabawa i odkrywanie świata!Miś Joga w Pytaniu na Śniadanie
zobacz